Oferta

Zapraszamy do naszego Przedszkola. Tutaj dobrze się bawimy, poznajemy ciekawych ludzi oraz otaczający nas świat. Jesteśmy przedszkolem z oddziałami integracyjnymi, a to oznacza że: wspólnie uczymy się tolerancji, akceptacji, odpowiedzialności za drugą osobę.

Przedszkole Publiczne Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Tarnowie, ul. Lwowska 38 mieści się w zabytkowym budynku dawnej Ochronki Św. Stanisława, jest usytuowane w centrum Tarnowa, przy skrzyżowaniu ulic Lwowska i Ochronek. W przedszkolu znajdują się 4 sale zajęć wychowawczo-dydaktycznych i zabaw, gabinet terapii logopedycznej, suchy basen, dobrze wyposażona sala zabaw i terapii ruchowej.

Jako placówka oświatowa zapewniamy wszechstronny rozwój dziecka. Dbamy o wczesne wykrywanie deficytów rozwojowych i szukanie dróg ich zapobiegania poprzez współpracę z tarnowską Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną. Prowadzimy zajęcia dodatkowe, wycieczki i imprezy okolicznościowe, w miarę możliwości i oczekiwań rodziców. Staramy się aby każde dziecko, które kończy edukację w naszym przedszkolu odważnie spoglądało w przyszłość, radziło sobie w trudnych sytuacjach.